BL: Chelsea – Manchester United / Góltotó

Az angol futballbelüggyé változott mai bajnokok ligája döntő nem a látványos futballról, mint inkább a taktikázásról, védekezésről, esetlegesen a nagy egyéni villanásokról fog szólni. Azért, hogy legyen benne némi izgalom a tényleges eseményeken túl, elindítok egy tippversenyt, melyen egy üveg minőségi szeszt lehet nyerni, ha eltalálja valaki a mérkőzés végeredményét. Abban az esetben, ha mérkőzés 90 percig tart, akkor a 90 perc lefújását követően, ha esetleg lesz hosszabbítás, akkor a 120 perc lefújását követően fennáló eredmény az irányadó. És igen, a nyeremény. A győztes, ha egyedül nyer, a Polgár Pincészet kiváló világos pezsgőjéből jut hozzá egy üvegnyihez. 2-5 nyertesig bezárólag a díj egy-egy üveg kellemes Chardonnay típusú bor. 5-nél több nyertes esetén mindenki vendégem lesz egy korsó sörre. 🙂

Szóval várom, a tippeket a végeredényre. Az én tippem: Chelsea – Manchester United 2:3

“BL: Chelsea – Manchester United / Góltotó” bejegyzéshez 30 hozzászólás

1. Segítségképpen ebben a szezonban a következő eredmények születtek:
    MU – Chelsea 2:0 (2007 szept. 22. – Manchester)
    Chelsea – MU 2:1 (2008 ápr. 26. – London)

Az én tippem: 0:3

Válasz
  2. Poci, ez most tudományosan megalapozott tipp kivételesen 🙂 Az fog történni, hogy a 18-20. percben kiegyenlített játékot követően vezetést szerez a MU (Rooney góljával). A második félidőben kitámad a chelsea, ennek következtében két kontra is sikeres lesz a 75-90. perc között (Ronaldo és Tevez lesz a két gólszerző)

Válasz
  3. A Nemzeti Sport olvasói inkább a Chelsea-ben hisznek:
    Manchester United – 40 % (14805)
    Chelsea – 60 % (22467)
    Szavazatok száma: 37272

Válasz
  4. Én tegnap este megnéztem a SAT 1-en, 1:1 majd hosszabításban nyert a Manchester 2:1 re!
    de remélem most nem rontottam el a játékot üdv T.

Válasz
  5. Plusz nyeremény: aki kitalálja, az mondhat egy igen kellemetlen „NAUGYEMEGMONDTAM!”-ot a többieknek….

Válasz
  6. Aztamindenit! Kb annyit tudok a fociról, hogy ide-oda tilitolnak egy labdát, de ez a meccs ott volt a toppon.

Válasz
  7. Kiváló meccsen, szórakoztató játékkal a a két csapat LLev barátunkat jutatta a nemes alkoholhoz. Ezúton is gratulálunk és minden érdeklődőt visszavárunk az EB alatt is, sokkal színesebb posztokkal. Ja, és ha a meccset nézem, akkor a Chelsea-nek kellett volna nyerni. Ha az egész szezont, akkor az MU érdemelte meg. 🙂

Válasz
    Ezek a nagy dolgok:
    „Ryan Giggs 759 meccsel megdöntötte Sir Bobby Charlton MU-szereplési rekordját, és végül övé lett a győztes lövés, úgy, hogy bár 1990 óta a United felnőtt keretének tagja, nem rúgott még tizenegyest. Övé lett az új csúcs, a serleg, minden. (Idő kérdése, mikor lesz a Sir megszólítás is az övé.)

John Terry hiába fejelte ki a vonalról a hosszabbításban Giggs lövését, hiába volt a meccs egyik legjobbja(…)
    …Érthető, hogy zokogott a meccs után, az meg kivételes, hogy az ellenféltől Paul Scholes és Ryan Giggs már akkor vigasztalták, amikor társaik van der Sart ünnepelték. „