EB – Napi tipp 9.

Tizedik napja folynak az események a szomszédunkban. Vannak csoportok, ahol még maradtak izgalmak az utolsó körre, van ahol már kevésbé. Viszont mielőtt belevágunk a harmadik csoportkör eredményeinek megtippelésébe, lássuk a részeredményét a versenynek:

Aribari, M1K1 és szerény személyem 2 telitalálattal a lista élén
Mici, Art és Dzsajokosz kollégák 1-1 telitalálattal holtversenyben a negyedik helyen.

Az utolsó körben szimultán lehet meccset nézni, aki bírja és rendelkezik kellő eszközkészlettel, mivel az utolsó csoportkör meccseit egyidőben rendezik. Ma estére vonatkozó esztimációim:

Válasz
  2. na… most jöttünk LLev-től és hál Istennek hihetetlen jó állapotban találtuk ezért, az egyik meccsre a tippjét is sikerült beszerezni:
    cseh-török 1:2

az én tippjeim:
    cseh-török 2:0
    svájc-potugália 0:2

Válasz
  3. Ez egy igazi ‘cseszlovák’ meccs volt. 0:2-ről 3:2-re fordítani egy mérkőzést, csak gratulálni tudok a törököknek.