EB – Napi tipp 14.

Jelzem, hogy túléltem a szarvaskolbászt. Mindez azzal párosul, hogy Németország tagja Európa 4 legjobb futballcsapatának. 🙂 Ma pedig bebizonyosodik, hogy a boszporusz bikái képesek el beledöngölni a horvátokat a gyepbe, avagy sem. Mivel tegnap senki nem talált el semmi (Resi döntetlen tippje mit sem ér, hiszen az eredmény nélkül a továbbjutó sem érvényes), jöhet az újabb keresztrejtvény.

„Ma este az általatok felemelt, az általatok naggyá tett zenekar játszik nektek”

CRO Mare Hadria – TUR Pontus Exusinus 1:2

“EB – Napi tipp 14.” bejegyzéshez 12 hozzászólás

1. CR – TU 1:0

Tegnap a szivemmel szavaztam, oszt mi lett a vege. Ma az eszemmel, es szurkolok, h hatha megis a janicsarok mennek tovabb.

Válasz
  2. CRO-TUR 2:0 nagyon sima meccs lesz… az első 20 percben vezetést szereznek a horvátok és a kitámadó törökök kapnak mégegyet a 3-4 horvát kontrából

Válasz
  3. Nem volt hihető a 120 plusz 2-dik percben az egyenlítés, de az se nagyon, hogy a horvátok 4-ből 3-mat kihagytak. Hát mi folyik itt Gyöngyösön?!?

Válasz
  4. Az utóbbi napok eredményei/bénázásai alapján aszondom, hogy ezt az EB-t valszeg Camerun fogja nyerni.

Válasz
  5. Összeomlottak a horvátok, miután megkapták az egyenlítő gólt. Hogy egy Zorró szintű közhellyel reagáljak: „A meccs addig tart, amíg a bíró le nem fújja.”