Bronzmeccs – góltotó

Uru_flag.bmp VS  Ger_flag.bmp

Véget ért vb tippversenyünk, ami szűk körben, de nagy izgalmak közepette zajlott le. Mivel az első helyet birtokoló Tivcsi koma behozhatatlan előnyre tett szert, így meghirdetjük tippversenyünket a bronzéremért és a világkupáért zajló mérkőzésekre vonatkozóan. A mai végeredményt eltaláló versenyző egy 3 literes borzsákkal lesz gazdagabb. 🙂

Az alaptipp minden esetben a 90 percre vonatkozik, így kéretik jelezni, ha valaki hosszabbításra vagy a 120 perc után tizenegyesekre tippel. (pl: Uruguay-Németország 5:0 vagy Uruguay-Németország 2:2, tizegyesekkel Uruguay nyer)

A betippelési határidő: ma, 20:29 perc

Az én tippem: a lelkes uru-k küzdelmes meccsen 2:1-re legyőzik a csalódott, kedvetlen és másnapos németeket.

“Bronzmeccs – góltotó” bejegyzéshez 14 hozzászólás

1. Szerintem is megérdemelnék a bronzot az uru fiúk.
    Az én tippemet már elvitted, mehogy én is 2:1-et remélek 🙂

Válasz
  2. lehet hörögni, de szerintem: 1:1 a 90 percben, utána a hosszabbításban Uruguay bever még 1et, mint a szöget.

Válasz
  3. Az én tippjeimre Regi lecsapott, úgyhogy én adok még egy gólt a németeknek, tehát 3:1-re Németország nyer

Válasz
  4. …és már megint a családon belüli ellentétek… persze, ha Csili nyer, nyilván nem én alszom a kanapén… 😉

Válasz
  5. Benéztem, mert Mici is 3:1-et tippelt, de sebaj, ha megnyerjük, majd együtt megisszuk a bort 🙂

Válasz
  6. No, hát félelmetes mellétippelések után (bár Mici és Csillu közeljárt) a nyeremények halmozódnak. A döntőre is jön a verseny. 🙂